شرکت دیده گستر از سال 1385 فعالیت خود را تحت برند تجاری دیده گستر در زمینه فروش و نصب انواع سیستمهای حفاظتی آغاز نموده است. فعالیت های اصلی شرکت فروش و نصب دوربین مداربسته، درب اتوماتیک، کرکره برقی، راهبند و دزدگیر اماکن می‌باشد. این شرکت با بهره‌گیری از توانایی بالای نیروی انسانی خود سعی نموده است که بنا به نیاز مشتری و با توجه به امکانات و محدودیت‌های داخلی بهترین طراحی را جهت اجرای سیستم‌های نظارتی و حفاظتی پیاده‌سازی و اجرا نماید.
شرکت دیده گستر با بهره گیری از تجربه سالیانه فعالیت خود در زمینه مشاوره، فروش و نصب سیستم‌های نظارت صوتی و تصویری در نظر دارد تمامی نیازهای مشتریان خود را در زمینه‌های ذکر شده از مشاوره تا راه اندازی را به همراه کادری مجرب برآورده سازد. در حال حاضر شرکت در رده برترین شرکتهای دوربین مداربسته و سایر سیستمهای حفاظتی قراردارد.
هم اکنون شرکت نماینده انحصاری فروش دوربین‌های مداربسته Keendel می‌باشد که از لحاظ کیفیت و کارایی نسبت به سایر محصولات موجود در بازار در سطح بسیار بالایی قرار دارند و تمامی قطعات به کار رفته در آنها از بهترین‌های موجود در بازار می‌باشد.
در نهایت تصمیم داریم تا با ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و پشتیبانی و خدمات پس از فروش مناسب، آسایش و اطمینان خاطر مشتریان گرامی را فراهم آوریم.
  درباره دیده گستر - فروش و نصب دوربین مداربسته 
شما اینجا هستید:   خانه معرفیدرباره ما
شرکت دیده گستر - فروش و نصب انواع دوربین مداربسته